Obavijest o izabranoj ponudi

Autor: Marko Mihetec, 30. 1. 2024. 12:20

Nakon održanog roditeljskog sastanka u četvrtak 25.01.2024. za izvanučioničku nastavu - maturalac Španjolska, jednoglasno je odabrana ponuda agencije Speranza koja je pristigla na temelju javnog poziva objavljenog na službenim stranicama Drvodjeljske škole Zagreb.

Obavijest o izabranoj ponudi

Autor: Marko Mihetec, 22. 12. 2023. 10:50

Nakon održanog sastanka Povjerenstva za organizaciju izvanučioničke nastave Beč-Bratislava većinom je glasova odabrana ponuda agencije Speranza pristigla na temelju Javnog poziva objavljenog na službenim stranicama Drvodjeljske škole Zagreb.

Arhiva naših vijesti

Na ovom linku nalazi se sve što je potrebno za organizaciju i izvođenje izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole.

U Narodnim novinama, broj 81/2015. objavljen je Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole. Pravilnik je stupio na snagu 30. srpnja 2015. godine.

Interno pročišćeni tekst Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 87/14. i 81/15.) i Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave nalaze se u priloženom dokumentu.

« Ožujak 2024 »